Owacje dla wykonawców i twórców pięknego koncertu

Owacje dla wykonawców i twórców pięknego koncertu

Jubileuszowy Maltański Koncert Charytatywny  w  sali koncertowej Filharmonii Narodowej w dniu 18.10.17. przejdzie do historii jako wielkie wydarzenie artystyczne. Nikt z publiczności nie oczekiwał takiej dawki wrażeń i tylu emocji.

Honory gospodarzy wieczoru pełnił profesjonalny i pełen uroku duet Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej i Maxymiliana Bylickiego.

Publiczność oczarowana została barwami i kolorami brzmień GlassDuo Anny i Arkadiusza Szafrańców i mistrzowskimi interpretacjami popularnych dzieł kompozytorów polskich, francuskich  i niemieckich przez Affabre - The Chamber Singers.

Świetnie zbudowany program sprawił, żę publiczność ani na chwilę nie mogła się zdekoncentrować. W finale, na bis, wystąpiły połączone dwa zespoły oraz niespodzianka - duet taneczny Marty Ejsmont i Konrada Kucharczyka, mistrzów Polski w tańcach latynoamerykańskich. Tego jeszcze nie było.  Libertango Astora Piazzolli w wersji  wokalnej z brzmieniem harfy szklanej i mistrzowskim tańcem było ukoronowaniem niezwykłego wieczoru.